TR
HOMEPAGE CORPORATE PRODUCTS SERVICES DOCUMENTATION REFERENCES NEWS CONTACT
HOMEPAGE CORPORATE PRODUCTS SERVICES DOCUMENTATION REFERENCES NEWS CONTACT Türkçe
CORPORATE

Sektörünün önde gelen pano üreticilerinden olan PESA, mühendislik firması olarak üretimine 1981 yılında Okmeydanı’nda başlamıştır. 1994 yılından beri üretimini Kağıthane’de kurulu 2.100 m2 kapalı alana sahip fabrikasında sürdürmektedir. Fabrikamız bünyesinde her türlü metal imalatını yapabildiğimiz sac işleme atölyesi, elektrostatik toz boya tesisi ve elektrik montaj atölyesi ile idari bölümlerimiz bulunmaktadır.

 

PESA Mühendislik Birimi konularında uzman elektrik mühendislerinden oluşan kadrosu ile yüksek ve alçak gerilim projelerinin hazırlanması ve tasdiki konularında faaliyet göstermektedir. Ayrıca elektrik mühendisliği konusunda ihtiyacı olan kuruluşlara müşavirlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Şantiye Birimi ise taahhüdümüz altında bulunan tesislerin yapımında hizmet vermektedir.

 

Bulunduğumuz çağ her türlü kanun, yönetmelik, sertifika vs. gibi disiplinleri birinci plana çıkarmış ve sonucunda insana ve doğaya uyumlu, en düşük maliyetle en fazla iş yapmayı amaçlayan üretim metotları geliştirmeyi hedeflemiştir.

 

Her seviyede üretim yapan iş yerlerimizin koymuş oldukları hedeflere sınırlı zaman ve kaynakları kullanarak ulaşma mecburiyeti vardır. Bunun için de her alanda ciddi planlama ve detaycı çözümlerin projelerde yer alması zorunludur. Firmamız tüm olay ve işlere bu açıdan bakmaktadır.

 

PESA mükemmelliğe giden yolun detaylardan geçtiğinin bilincindedir ve bu anlayışla sektörlere hizmet vermektedir.

 

  Elektrik Pano Üreticileri Derneği

 

PESAEPAD - Elektrik Pano Üreticileri Derneği'nin kurucu üyelerindendir.